Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac41.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
09:10BVB - Blue LondonCANLI
09:04Bastion Minsk - Titan MinskCANLI
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
10:00Jetısu - Astana
10:35Tianjin Teda - Guizhou Zhicheng
11:00Kaspiy - Şahter Karağandı
11:00Kaysar - Kızıljar
12:30Logan Lightning - South West Queensland Thunder
13:00Melbourne Victory - Beijing Guoan
13:00Ulsan Hyundai - Perth Glory
13:00Hapoel Bikat Hayarden - Ironi Kuseife
13:00Dimona - Hapoel Bnei Lod
13:00Maccabi Tzur Shalom - Tira
13:30Dinamo Minsk - BATE Borisov
13:30Vitebsk - Torpedo-BelAZ
13:30Hakoah Amidar Ramat Gan - Maccabi Yafo Kabilyo
13:30Tseirey Taybe - Hapoel Migdal HaEmek
13:45Hapoel Ashkelon - Maccabi Ashdod
14:00Dynamo II Brest - Neman Grodno
14:00Slutsk - Smolevichi
14:00Isloch - Gorodeya
14:00Slavia-Mozyr - Energetik-BGU
14:00Mbeya City - Mtibwa Sugar
14:30Hapoel Kaukab - Maccabi Bnei Raina
14:30Nakhon Ratchasima - Bangkok Glass
14:35Jiangsu Sainty - Meizhou Hakka
15:00Tobol Kostanay - Taraz
15:00Shakhtyor Salihorsk - Minsk
15:00Mladost Doboj Kakanj - Željezničar Sarajevo
15:40Masfut - Masafi Club
15:45Lokomotiv Sofia - Septemvri Simitli
16:00Chiangrai United - Seoul
16:00Shanghai Shenhua - Tokyo
16:00Beitar Tel Aviv Ramla - Sektzia Nes Tziona
16:00Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Jerusalem
16:00Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
16:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Kfar Shalem
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ironi Acre
16:00Hapoel Ra'anana - Kafr Qasim
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Iksal Amad
16:00Khaitan Sporting Club - Kazma Sporting Club
16:00Dodoma - Ihefu
16:00Club Atlético Villa Teresa - América
16:30Constantine - Tlemcen
16:30Hussein - Oran
16:30Club de Deportes Valdivia - Ñublense
17:00Dhafra Club - Ittihad Kalba
17:00Nasr Dubai - Baniyas
17:00Racing Club Rélizane - Paradou
17:00Ararat Yerevan - Noah Yerevan
17:00East Bengal - Mohun Bagan
17:00Ramtha - Al-Salt
17:30Al-Gharafa Sports Club - Al-Khor Sports Club
17:40Shabab Riyadh - Dhamk
18:00Kabylie - Bordj Bou Arréridj
18:30Cherno More Varna - Slavia Sofia
18:30Burgan Sports Club - Al-Sahel Kuwait
19:00Pembroke Athleta - San Gwann
19:00Znicz Pruszków - Skra Czestochowa
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
19:30Ankaragücü - Trabzonspor
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Al-Ahli Sports Club Amman
19:40Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
19:40Miedz Legnica - Odra Opole
19:40Ittihad - Al-Qadisiyah
19:45Kharaitiyat - Al-Duhail
19:45Sadd - Salal
20:00Lviv - Mariupol
20:00Wisła Płock - Cracovia
20:00Pardubice - Sigma Olomouc
20:00Ain - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Lyon-Duchère - Bastia
20:00Bastia-Borgo - Concarneau
20:00Stade Briochin - Boulogne
20:00Stade Lavallois - Sète 34
20:00Créteil-Lusitanos - Villefranche
20:00Orléans - Bourg-Péronnas
20:00Šibenik - Slaven Belupo
20:00Olympiakos Nicosia - Karmiotissa Polemidion
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
20:30Dornbirn 1913 - Liefering Salzburg
20:30Avusturya Wien - Lafnitz
20:30Horn - Grazer
20:30Kapfenberger - Amstetten
20:30Helsingør - Fremad Amager
20:45FC - Breda
20:45Cambuur - Den Bosch
21:00Mageense - Bela Vista
21:00SERC Guarani de Palhoça - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
21:00Monastir - Fasil Kenema
21:00Kolding - Vendsyssel
21:00Stars - Medeama
21:00Maritzburg United - SuperSport United
21:00Aarau - Winterthur
21:00Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
21:00Alcorcón - Girona
21:00Randers - Odense Boldklub
21:00Uerdingen 05 - Verl
21:00Futebol Clube - Associação Olímpica de Itabaiana
21:00Associação Atlética Coruripe - Vitória da Conquista
21:00Campinense Clube - America Natal
21:00Globo - Atlético Cajazeirense de Desportos
21:00Floresta - Afogados da Ingazeıra
21:00Frei Paulistano - Potiguar
21:00Salgueiro - Guarany de Sobral
21:00Barra Mansa - Barcelona Esporte Clube
21:00Campo Grande - Perolas Negras
21:00Clube Atlético da Barra da Tijuca - Carapebus
21:00Tigres do Brasil - Abril 7
21:45Progresul Spartac Bükreş - Universitatea Craiova
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:00Always Ready - Nacional Potosí
22:00Real Santa Cruz - Club Aurora
22:00Associação Atlética Caldense - Brasiliense Futebol Clube
22:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Tupynambás
22:00do Gama - Alagoinhas
22:00Zamalek - Ahly Cairo
22:00Schaffhausen - Neuchâtel Xamax
22:001900 - Grasshopper Club Zürich
22:00Újpest - Paksi
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)
22:45Bala Town - Newtown
22:45Fleetwood Town - Sunderland
22:45Notts County - Wealdstone
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Real Valladolid - Levante
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Málaga - Lugo
23:00ChievoVerona - Lecce
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
23:00Volendam - Almere City
23:00Helmond Sport - Eindhoven
23:15Naxxar Lions - Mqabba
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
00:00Villa Santa Brigida - Guia
00:00San Fernando - Arucas
00:00Inter Playa del Carmen - Irapuato
00:00Portuguesa - Metropolitanos
00:15Club Bamin Real Potosí - Guabirá
00:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - Olmedo
01:15Oeste Futebol Clube - América Futebol Clube Minas Gerais
01:15Operario Ferroviario - Paraná Clube
01:15Sampaio Corrêa Futebol Clube - Grêmio Esportivo Brasil
01:15Central Español - Racing Club de Montevideo
02:00Paysandu Sport Club - Botafogo da Paraíba
02:00Independiente Medellín - Deportivo Pereira
02:30Guairena - Club Sportivo San Lorenzo
03:00Oriente Petrolero - Club Bolívar
03:00Mushuc Runa Sporting Club - Club Sport Emelec
03:00Gran Valencia - Aragua
03:00Waitakere United - Wellington
03:00Wellington Phoenix - Eastern Suburbs
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Confianca
04:00Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
04:30Cuiabá Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
07:00Kamatamare Sanuki - Gifu
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
10:00Southern District - Hong Kong Rangers
11:00Sagamihara - Gainare Tottori
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
12:30Queensland Lions - Brisbane Olympic United
12:30Resources Capital - Pegasus
12:30Baladiyet El Mahallah - Bani Ebeid
13:00Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande
13:00Sumqayit - Gabala
13:00Sanmartin - Dunărea Călărași
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Juventud Torremolinos - Melilla
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Arda Kardzhali - Montana
14:00Racing de Santander - Barakaldo
14:00Union Viera - Gran Tarajal
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun
14:00Radomsko - Broń Radom
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:40Nieciecza - Tychy
14:55Cibalia - Hrvatski Dragovoljac
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Skive - Fredericia
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Kutno - MLKS Znicz Biala Piska
15:00Piast Żmigród - Miedz Legnica
15:00Polonia Bytom - Stal Brzeg
15:00Polonia-Stal - Foto-Higiena
15:00Record Bielsko-Biala - Polonia Nysa
15:00Ślęza Wrocław - Gwarek
15:00Unia Skierniewice - Legia Warsaw
15:00Warta Gorzow - Goczalkowice-Zdroj
15:00Buducnost Dobanovci - Zarkovo
15:00Dubocica - radnicki Pirot
15:00Jagodina - Radnički 1923
15:00Loznica - Dinamo Vranje
15:00Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:30Vysočina Jihlava - Varnsdorf
15:30Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Prostějov
15:30Taborsko - Lisen
15:30Chrudim - Blansko
15:30Slavoj Vysehrad - Graffin Vlašim
15:30Viktoria Zizkov - Dukla Prague
15:30Opatija - Croatia Zmijavc
15:30Sesvete - Dugopolje
15:30Solin - Junak Sinj
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Reading - Bristol City
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
16:00Yokohama F. Marinos - Shanghai Dongya
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Lübeck - Waldhof Mannheim
16:00Køge - Esbjerg
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00Port Vale - Leyton Orient
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Salibikhaet - Al-Shabab Ahmadi
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00Centro Atlético Fénix - Deportivo Maldonado
16:00Elche - Cádiz
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:15Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:15Mura 05 - Koper
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Magra - Chlef
16:30Olympique de Médéa - Saoura
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Khimki - Krasnodar
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Biskra - Skikda
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Pergolettese 1932 - Renate
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Bałtyk Gdynia - Swit Skolwin
17:00Al-Wehdat - Maan
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Manchester City - Burnley
18:00Alger - Sétif
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Dulwich Hamlet - Maidstone United
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Chester - Gateshead
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Southport - Alfreton Town
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Hibernian - Dundee
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Livingston - United
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00East Fife - Clyde
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Montrose - Partick Thistle
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Albion Rovers - Stirling Albion
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Watford - Preston North
18:00Brechin City - Stranraer
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Queen's Park - Stenhousemuir
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Viking - Start
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Alcúdia - Santa Catalina Atletico
18:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Astorga
18:00Santa Marta - Cristo Atletico
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Brann - Aalesunds
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Everton - Leeds United
20:30Huesca - Sevilla
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:45Emmen - Ajax
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Santa Clara - Porto
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00Santos - Sport Club do Recife
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Paranaense
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
01:00Bajai - São Paulo
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
04:00Club León - Puebla
06:06Club América - Guadalajara
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00FC - Tambov
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Empoli - Brescia Calcio
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Teplice - Sparta Prague
18:00Zürich - Gallen
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Häcken - Örebro
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Napoli - Roma
22:45Kortrijk - Oostende
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
04:00Columbus Crew - Nashville
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Genoa - Parma
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
09:15Ural - KubanCANLI
09:10Asian Tigers - Australian SpidersCANLI
08:55Celtics - BullsCANLI
08:30Guangxi Weizhuang - Shaanxi XindaCANLI
08:17Dragons - Flying FalconsCANLI
10:45Talk 'N Text Tropang Texters - Phoenix Fuel Masters
11:30Chongqing Lanling - Anhui Putian Xingfa
13:00Hindistan - Lübnan
13:30Barangay Ginebra San Miguel - Meralco Bolts
14:30Anhui Wenyi - Wuhan Dangdai
15:00Hanoi Buffaloes - Thang Long Warriors
16:00Hollanda - İsveç
16:00Filipinler - Tayland
16:00Hollanda - İsveç (S SPORT 2 HD)
17:00Uralmash - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
17:30Çek Cumhuriyeti - Belçika
18:00Merkezefendi Belediyesi - Torku Konyaspor
18:10Brezilya - Panama
19:00Türkiye - Hırvatistan
19:00Irak - Bahreyn
19:00Gonzaga Bulldogs - Auburn Tigers
19:45Kolín - Sluneta Usti nad Labem
20:00Fransa - Büyük Britanya
20:00Yunanistan - Letonya
20:00Viimsi Kesklinn - Paide Viking Window
20:00James Madison Dukes - Norfolk State Spartans
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)
20:30Litvanya - Danimarka
20:30Keila Kervpallikool - Tartu Ulikool Rock
20:45Fenerbahçe - Valencia
20:45Fenerbahçe Beko - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
21:00Krakow - Polonia Bytom
21:00Florida Atlantic Owls - Jacksonville State Gamecocks
21:00Prairie View A&M Panthers - Evansville Purple Aces
21:00Troy Trojans - Western Carolina Catamounts
21:10Venezuela - Kolombiya
22:00Worcester Wolves - Plymouth Raiders
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:30Manchester Giants - Glasgow Rocks
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
23:00Almanya - Karadağ
23:00Bosna-Hersek - Bulgaristan
00:10Uruguay - Paraguay
03:10Arjantin - Şili
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
09:10Vladimir Tsirkin - Oleg MigachevCANLI
09:00Edward Riman - Alex ChanCANLI
09:00Hanna Sokal - Elizaveta ArtemenkoCANLI
08:30Denis Davydov - Diana StarovoitovaCANLI
08:23Aleksandra Kornilova - Valeriya ChaykovskayaCANLI
08:20Yuri Krutov - Alexander TishinCANLI
08:14Aleksei Martynenko - Dmitry OrlovCANLI
08:00Aleksey Matyush - Anton BondarikCANLI
08:00Aleksandr Patselya - Georgiy SlepininCANLI
08:00Alexei Doroshenko - Roman KivgiloCANLI
11:00Adrian Andreev - Timo Stodder
11:00Jiri Lehecka - Lucas Gerch
11:00Andreea Amalia Rosca - Ioana Loredana Rosca
11:00Silvia Ambrosio - Darja Vidmanova
11:00Miedler/Oberleitner - Thanos/Tsitsipas
11:00Luis Patino - Daniel Michalski
11:00Niels Visker - Juan Bautista Otegui
11:00Jessie Aney - Ksenia Laskutova
11:00Lexie Stevens - Barbora Matusova
11:00Zhibek Kulambayeva - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
11:00Adrian Oetzbach - Tomas Lipovsek Puches
11:00Daniele Capecchi - Titouan Droguet
11:00Eliakim Coulibaly - Kenneth Raisma
11:00Luca Giacomini - Pierre Delage
11:00Matias Franco Descotte - Luca Potenza
11:00Mats Rosenkranz - Clement Deleersnyder
11:00Mirko Martinez - Ergi Kirkin
11:00Skander Mansouri - Alibek Kachmazov
11:00Ghorbel/Ouakaa - Bittoun Kouzmine/Kirkin
11:05Miljan Zekic - Juan Pablo
12:00Antoine Cornut-Chauvinc - Kenny de Schepper
12:00Eduard Esteve Lobato - Ivan Gakhov
12:00Marco Bortolotti - Martin Tiffon
12:00Nicolas Alvarez Varona - Lilian Marmousez
12:00Artem Dubrivnyy - Zizou Bergs
12:30Mateus Alves - Henry Patten
12:30Ryan Peniston - Gijs Brouwer
12:30Ayumi Koshiishi - Sapfo Sakellaridi
12:30Georgia Andreea Craciun - Verena Meliss
12:30Carole Monnet - Ines Ibbou
12:30Evtimova - Aubane Droguet
12:30Nefisa Berberovic - Yuliya Hatouka
12:30Shalimar Talbi - Manon Arcangioli
12:30Zukas/Roveri Sidney - Raisma/Tamm
13:00Marta Custic - Andrea Lazaro Garcia
13:00Maryna Zanevska - Diane Parry
13:00Oksana Selekhmeteva - Katharina Gerlach
13:00Suzan Lamens - Anastasia Zarytska
13:30Marek Gengel - Peter Fajta
14:00Barroso Campos/Winter Lopez - Barranco Cosano/Roglan
14:00Stodder/Strombachs - Kodat/Paroulek
14:00Emiliano Maggioli - Sidane Pontjodikromo
14:00Avanesyan/Kubareva - Murta/Stevens
14:00Sureshkumar/Chandrashekar - Nikles/Sanchez Jover
14:05Daria Mishina - Erika Andreeva
15:00Misolic/Nincevic - Palovic/Pokorny
15:30Aziz Kijametovic - Yanki Erel
15:30Mert Alkaya - Petar Pjevcevic
15:30Vanlangendonck/Ponomar - Bryson/Graovac
16:30Arcangioli/Mansouri - Catini/Cirott
16:30Evtimova/Monnet - Vangelova/Michalitsch
16:30Gram/Hatouka - Droguet/Talbi
17:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Dmitry Popko
17:00Dutra Da Silva/Romboli - Gomez-Herrera/Ortega-Olmedo
18:00Daniel Elahi Galan Riveros - Roberto Carballes Baena
18:00Marcelo Tomas Barrios Vera - Kopriva
18:30Frederico Ferreira Silva - Camilo Ugo Carabelli
18:30Maxime Janvier - Pedro Sakamoto
19:30Alejandro Tabilo - Vitaliy Sachko
20:00Francisco Cerundolo - Thiago Agustin Tirante
20:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Matheus Pucinelli De Almeida
20:00Martinez/Meligeni Rodrigues Alves - Duran/Quiroz

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac41.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac41.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.