Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac41.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
compressexpand
12:00Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka |N|CANLI
11:45Grakcu Sai Mai United - North Bangkok ÜniversitesiCANLI
11:45Prime Bangkok - Force Welfare DepartmentCANLI
11:43Spartans - CrusadersCANLI
11:30Bangkok - Inter BangkokCANLI
11:30Samut Prakan Customs United - Royal Thai ArmyCANLI
11:28Brest - Vostok BrestCANLI
11:00Nasaf Qarshi - Pahtakor TaşkentCANLI
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
12:00Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka
12:00Chamchuri United - Kasem Bundit Üniversitesi
12:30Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
12:30Kokand 1912 - Lokomotiv
12:30Termez Surkhon - Buhara
13:00Guangzhou Evergrande - Vissel Kobe
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Sydney
13:00Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
13:00Oita Trinita - Cerezo Osaka
13:00Yokohama - Shimizu S-Pulse
13:00Y.Malatyaspor - Etimesgut Bld. (A Spor HD)
13:00Bergama Belediyespor - Kozan Belediyespor
13:00Keçiörengücü - Kocaelispor
13:00Yeni Malatyaspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:00MOIK Baku - Qarabağ
13:00Gyeongnam - Daejeon Citizen
13:00Albirex Niigata - Ehime
13:00Fagiano Okayama - Tochigi
13:00Kyoto Sanga - Ventforet Kofu
13:00Mito HollyHock - Giravanz Kitakyushu
13:00Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa
13:00Renofa Yamaguchi - United Ichihara Chiba
13:00Thespakusatsu Gunma - Omiya Ardija
13:00Tokushima Vortis - Machida Zelvia
13:00V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga
13:00Casa Pia - Nacional da Madeira
13:00Kopetdag Asgabat - Sagadam
13:30Sagan Tosu - Vegalta Sendai
13:30Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima
13:30Pegasus - Resources Capital
13:30Júbilo Iwata - Ryūkyū
14:00Sfîntul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
14:00Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
14:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons
14:00Nonthaburi United - Siam
14:00Nyva Ternopil - Krystal Kherson
14:00Veres Rivne - Hirnyk-Sport
14:00VPK-Agro Magdalinovka - Metallist 1925
14:00Mykolaiv - Agrobiznes Volochisk
14:00Woon-jae - Indeni
14:30Puszcza Niepołomice - Nieciecza
14:30Tatran Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov
14:30Muangnont Bankunmae - Thonburi United
14:45Bunyodkor - Sogdiana Cizzak
14:45Albirex Niigata Singapore - Courts Young Lions
14:45Balestier Khalsa - Tanjong Pagar United
14:45Geylang International - Lion City Sailors
14:45Hougang United - Tampines Rovers
15:00Alania Vladikavkaz - Yenisey Krasnoyarsk
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Orenburg
15:00Hatayspor - Karacabey Bld. (A Spor HD)
15:00Hatayspor - Karacabey Belediyespor
15:00Blansko - Hradec Kralove
15:00Arsenal Tivat - Iskra Danilovgrad
15:00Dečić - Sutjeska
15:00Llapi Podujeve - Prishtina
15:00Trepca 89 - Besa Peć
15:00Academy Pandev - Shkupi
15:00Belasica Strumica - Makedonija Gjorče Petrov
15:00Sileks - Shkëndija
15:00Struga Trim & - Renova
15:00Drita Bogovinje - Labunishta
15:00Skopje - Ohrid
15:00Veleshta - Gostivar
15:00Siófok - Aqvital Csakvar
15:00Budaörsi - Szombathelyi Haladás
15:00Szolnoki MÁV - Békéscsaba 1912 Előre
15:00Debreceni VSC - Budapesti
15:00Elana Toruń - Gornik Konin
15:00Cracovia - Sokol Sieniawa
15:00Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Kraśnik
15:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
15:00Gwarek - Warta Gorzow
15:00Comuna Recea - Pandurii Targu
15:00Aerostar Bacau - Poli Timisoara
15:00Slatina - ACSF Vointa Turnu Magurele
15:00Dunărea Călărași - Mioveni
15:00Ripensia Timisoara - Farul Constanța
15:00Viitorul Pandurii Targu - Concordia Chiajna
15:00Novi Boegrad - Radnički Niš
15:00Borac Čačak - Zemun
15:30Prostějov - Ústí nad Labem
15:30Dukla Prague - Chrudim
15:30Graffin Vlašim - Vysočina Jihlava
15:30Fotbal Třinec - Taborsko
15:30Varnsdorf - Viktoria Zizkov
15:30Lisen - Slavoj Vysehrad
15:30Dugopolje - Dinamo Zagreb
15:30Opatija - Inter Zapresic
15:30Rudeš - Hajduk Split
15:30Udarnik Kurilovec - Mladost Petrinja
15:30Split - Kamen Ivanbegovina
15:30Happy Valley AA - Eastern Sports Club
15:30Marekh Port Said - Nojom Al Mostabel
15:30Zarqa - Tanta
15:30Daklyeh - Al-Nasr Kahire
15:30Masr - Qanah
15:30Gomhoreyet Shebeen - Sers Elyan
15:30Petrojet - Coca Cola
15:30Pharco - Raja Marsa Matruh
15:30Tersana - Seka El Hadid
15:30Radnik Surdulica - Čukarički
15:30Javor Ivanjica - Voždovac
15:30Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
15:30Backa Topola - Napredak Kruševac
15:30Tabor Sežana - Domžale
15:40Gohar - Foolad Khuzestan FutbolClub
15:45Tirana - Bylis Ballsh
15:45Esteghlal - Machine Sazi
15:50Saipa - Nassaji Mazandaran
16:00Taraji Wadi Al-Nes - Tubas
16:00Aluminium Arak - Rafsanjan
16:00Podgorica - Zeta
16:00Yarmouk Kuwait - Jahra SC Kuwait
16:00Barnechea - Deportes Magallanes
16:00Kagera Sugar - Biashara United Mara
16:00Mwadui - Gwambina
16:00Kabwe Warriors - Lusaka Dynamos
16:00Kitwe United - Nkwazi
16:00Zanaco - ZESCO United
16:00Akron Tolyatti - Spartak Moskova
16:00Dynamo Bryansk - Chertanovo Moskova
16:00Fakel Voronezh - Veles Moskova
16:00İrtiş Omsk - Tom Tomsk
16:00Shanghai Dongya - Yokohama F. Marinos
16:30Bisceglie 1913 Don - Monopoli
16:30Unión San Felipe - Cobreloa
16:30Empoli - Brescia Calcio
16:30Parma - Cosenza Calcio
17:00Jabal Al Mukaber - Markz Balata
17:00FC - Mumbai City
17:00Real Avilés - Navarro
17:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
17:00Mantova - Atletico Arezzo
17:00Città di Palermo - Turris Calcio
17:00Vibonese Calcio - Foggia Calcio
17:00Giana Erminio - Piacenza Calcio 1919
17:00Calcio Como - Olbia Calcio
17:00Lucchese - AlbinoLeffe
17:00Pergolettese 1932 - Pro Vercelli 1892
17:00Gaziantep FK - Serik Bld. (A Spor HD)
17:00Gaziantep - Serik Belediyespor
17:15Bidda - Lusail
17:25Al-Nahda Club Al-Khobar - Hazm Rass
17:30Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach
17:30Volgar Astrakhan - SKA-Khabarovsk
17:45Real Betis - Real Murcia
18:00Águilas - EDMF Churra
18:00Cartagena - Mazarrón Fútbol Club
18:00Larnaca - Limassol
18:00Ermis Aradippou - Salamis Famagusta
18:00APOEL - Doxa Katokopias
18:00Anadia - Valadares Gaia Futebol Clube
18:00Estrela da Amadora - Oriental Dragon
18:00Petrolul Ploiești - Gloria Buzău
18:00Metalac Gornji Milanovac - Partizan Belgrade
18:00Krylia Sovetov - Chaika Peschanokopskoye
18:15Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
18:30Town - Tadamun Buri
18:30Qalali Club - Al-Ittihad Bahreyn
18:30Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad
18:30Sitra Club - Ittifaq Maqaba
18:30Olot - Barcelona
18:30Al-Salmiya - Kuwait
18:45Kukesi - Laçi
19:00Torpedo Moskova - Krasnodar
19:00Flora Tallinn - Elva
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Maardu Linnameeskond - Tammeka Tartu
19:00Pärnu Vaprus - Nomme United
19:00Shabab Al Khaleel - Ahli Al-Khalil
19:00Istra 1961 - Osijek
19:00Real Madrid C.F. - Atlético Baleares
19:00Marino de Luanco - Real Valladolid
19:00Villarreal CF - Alcoyano
19:00Ironi Sport Hadera - Bnei Sakhnin
19:00Kluczbork - Stal Brzeg
19:00Wikielec - Polonia Warszawa
19:00Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:00Celje - Maribor
19:00Azam - Young Africans
19:00Obolon Kyiv - Polissya Zhytomyr
19:00Antalyaspor - Pendikspor (A Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Afjet Afyonspor (A Spor HD)
19:00Antalyaspor - Pendikspor
19:15Austria Wien - Hartberg
19:30Bologna 1909 - Spezia Calcio
19:30Cagliari Calcio - Hellas Verona
19:30Udinese Calcio - Fiorentina
19:30Borussia Dortmund - Rodinghausen
19:30Al-Markhiya Sports Club - Muaither
19:30Udinese - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:40Widzew Łódź - Legia Warsaw
20:00Fortuna Köln - Preussen Munster
20:00Sportfreunde Lotte - Alemannia Aachen
20:00Lippstadt 08 - Rot-Weiß Oberhausen
20:00Municipal - Antigua
20:00Cobán Imperial - Santa Lucia Cotzumalguapa
20:00Ashdod - Maccabi Netanya
20:00Debreceni - Szentlorinc
20:00Ajka - Dorogi
20:00Pécsi - DEAC
20:00Szeged 2011 - Győri
20:15Basel - Lausanne-Sport
20:15Sion - Servette
20:30Bloemfontein Celtic - Black Leopards
20:55Borussia Monchengladbach - Shakhtar Donetsk
20:55Olympiacos - Manchester City
20:55Monchengladbach - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 2)
20:55Olympiacos - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
21:00Lens - Nantes
21:00Real Zaragoza - Rayo Vallecano
21:00Sporting de Gijón - Sabadell
21:00Las Palmas - Mirandés
21:00Kaiserslautern - Lübeck
21:00Magdeburg - Hansa Rostock
21:00Dynamo Dresden - SpVgg Unterhaching
21:00Bayern Munich - Ingolstadt 04
21:00Viktoria Köln - Zwickau
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Artsul
21:00CFRJ Marica - Sampaio Corrêa Futebol Clube
21:00Nova Cidade - Nova Iguaçu Futebol Clube
21:00Olaria Atlético Clube - Goncalo
21:00Paulo - Goytacaz
21:00Serra Macaense - Angra dos Reis Esporte Clube
21:00Associação Atlética Internacional - Audax Sao Paulo Esporte Clube
21:00Associação Portuguesa de Desportos - Guarani Campinas
21:00Botafogo Ribeirao Preto - Marília Atlético Clube
21:00Agua Santa - Nacional Sao Paulo
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Primavera
21:00Ferroviário Atlético Clube - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Novorizontino - Preto
21:00Ponte Preta - Portuguesa Santista
21:00São Bernardo Futebol Clube - Clube Atlético Juventus
21:00Atibaia - Velo Clube
21:00Grêmio Prudente - Andradina
21:00Independente FC Limeira - Osvaldo Cruz
21:00Jabaquara Atlético Clube - Itarare
21:00Maua - Amparo Athletico Club
21:00Centro Limoeirense - Ypiranga
21:00İbis - Clube Atlético do Porto
21:00Veracruz Vitoria St Antao - Sete de Setembro
21:00Arenas Club de Getxo - Leioa
21:00Lleida Esportiu - Llagostera
21:00Deportivo Linares - Granada CF
21:00Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva
21:00Cova da Piedade - Benfica
21:00Çaykur Rizespor - Utaş Uşakspor
21:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
21:00Ç.Rizespor - Uşakspor (A Spor HD)
21:30Bonner - Straelen
21:30Weiss Ahlen - Schalke 04
21:30Wiedenbrück 2000 - Homberg
21:30Wegberg-Beeck - 1 FC Cologne
21:30Apucarana - Azuriz
21:30Sao Jose Porto Alegre - Uniao Harmonia
22:00Middlesbrough - Derby County
22:00Millwall - Reading
22:00Hamilton Academical - Aberdeen
22:00Rosario Central Potosi - Oruro Royal
22:00Prospera - Hercílio
22:00Associação Atlética Francana - Brancо
22:00Bandeirante - De Novembro
22:00Timon - Parnahyba
22:0007 Vestur - Havnar Bóltfelag
22:00B36 Tórshavn - Argja Bóltfelag
22:00NSÍ Runavík - Skála ÍF
22:00Club Olímpico de Totana - Minerva
22:00Lenense - Caudal Deportivo
22:00Santutxu - Real Sociedad
22:00Bogotá - Leones
22:00Defensor Sporting - Deportivo Maldonado
22:25First Vienna - Rheindorf Altach
22:30Chaco Petrolero - Cochabamba
22:30Club Fancesa - Real Tomayapo
22:30Escuela de futbol Tiquipaya - Fatick
22:30Quebracho Villa Montes - Independiente Petrolero
22:30Sligo Rovers - Derry City
22:30Club Deportivo Bullense - UCAM Murcia
22:30Municipal Liberia - Cariari Pococí
22:45Bristol City - Watford
22:45Coventry City - Cardiff City
22:45Swansea City - Sheffield Wednesday
22:45Glasgow - East Stirlingshire
23:00Ajax - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova
23:00Bayern Munich - Bull Salzburg
23:00Internazionale Milano - Real Madrid
23:00Liverpool - Atalanta
23:00Olympique de Marseille - Porto
23:00Rondonópolis - Pocone Esporte Clube
23:00São José Esporte Clube - Sociedade Esportiva Itapirense
23:00Real Santander - Deportivo Pasto
23:00Costa del Este - Club Deportivo Árabe Unido
23:00Club Centro Deportivo Municipal - Deportivo Llacuabamba
23:00Braga - Merelinense
23:00Ajax - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 4)
23:00Bayern Münih - Salzburg (beIN SPORTS HD 3)
23:00Inter - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
23:00Liverpool - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
23:00Marsilya - Porto (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:15Swieqi United - Marsa
23:30Fuenlabrada - Ponferradina
23:30Cartagena - Mallorca
23:30Carlos Mannucci - Alianza Lima
00:00Marte Soyapango - Destroyer
00:00Santa Rosa Guachipilin - Municipal
00:00Municipal Limeño - Once Municipal
00:00CD - Luis Ángel Firpo
00:00Club Xelajú - Comunicaciones
00:00Real Sociedad Tocoa - Platense Puerto Cortes
00:00Valledupar - Corporación Club Deportivo Tuluá
00:00Colo-Colo - Curicó Unido
00:00Estudiantes de Mérida - Carabobo
01:00Clube Náutico Capibaribe - Vitoria Salvador
01:00Seaqaqa - Bua
01:15Club Bolívar - Club Atlético Lanús
01:15Ceará Sporting Club - São Paulo
01:15Delfin - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Independiente del Valle - Club Nacional Montevideo
01:15Delfin Sc - Palmeiras (S SPORT HD)
02:00Lobos UPNFM - Marathón
02:00Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
02:00Atletico Morelia - Venados
03:00Nadi - Navua
03:00Yaracuyanos - Trujillanos
03:30Centro Atlético Fénix - Independiente Avellaneda
03:30Coquimbo Unido - Sport Huancayo
03:30Clube Atlético Mineiro - Botafogo de Futebol e Regatas
03:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Club Libertad - Club Jorge Wilstermann
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
04:00Puebla - Club León
06:06Guadalajara - Club América
13:00BB Erzurumspor - Ankara Demir (A Spor HD)
15:00Kasımpaşa - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
16:00Torino - Virtus Entella
17:00Kayserispor - Hekimoğlu (A Spor HD)
19:00Sampdoria - Genoa
19:00Sampdoria - Genoa (TRT Spor HD)
19:00Konyaspor - Manisa FK (A Spor HD)
20:55Sparta Prague - Celtic
20:55Athens - Zorya Luhansk
20:55Slovan Liberec - Hoffenheim
20:55Gent - Crvena Zvezda
20:55Karabağ - Sivasspor
20:55LASK Linz - Royal Antwerp
20:55Lille - Milan
20:55Maccabi Tel Aviv - Villarreal
20:55Molde - Arsenal
20:55CSKA Moskova - Feyenoord
20:55CSKA Sofia - Young Boys
20:55Braga - Leicester City
20:55Wolfsberger - Dinamo Zagreb
20:55Lille - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
20:55Molde - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Karabağ - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:55Braga - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:00Leganés - Espanyol
21:00Logroñés - Albacete Balompié
21:00Göztepe - Kırklarelispor (A Spor HD)
23:00Alkmaar - Real Sociedad
23:00Bayer 04 Leverkusen - Hapoel Be'er Sheva
23:00Cluj - Roma
23:00Dundalk - Rapid Wien
23:00Granada - Omonia
23:00Nice - Slavia Prague
23:00Eindhoven - PAOK
23:00Rangers - Benfica
23:00Napoli - Rijeka
23:00Standard Liège - Lech Poznań
23:00Tottenham Hotspur - Ludogorets 1945
23:00Tottenham - Ludogorets (beIN SPORTS HD 2)
23:00Rangers - Benfica (beIN SPORTS HD 4)
23:00Cluj - AS Roma (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00AZ Alkmaar - Real Sociedad (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:30Almería - Tenerife
01:15River Plate Montevideo - Club Deportivo Universidad Católica
02:00Fortaleza - Goiás Esporte Clube
03:30Defensa y Justicia - Vasco da Gama
03:30Junior de Barranquilla - Union La Calera
03:30Club Guaraní - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Guarani - Gremio (S SPORT HD)
04:00Tigres de la UANL - Cruz Azul
12:00Tobol Kostanay - Taraz
12:00Jetısu - Astana
12:00Kaspiy - Şahter Karağandı
12:00Kaysar - Kızıljar
19:30Ankaragücü - Trabzonspor
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Pardubice - Sigma Olomouc
20:00Wisła Płock - Cracovia
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
21:00Randers - Odense Boldklub
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Real Valladolid - Levante
23:00ChievoVerona - Lecce
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Reading - Bristol City
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
16:00Elche - Cádiz
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:30Khimki - Krasnodar
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Burnley
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Viking - Start
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Brann - Aalesunds
20:15Vaduz - Sion
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Everton - Leeds United
20:30Huesca - Sevilla
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
20:45Emmen - Ajax
21:00Santa Clara - Porto
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Servette - Luzern
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Flamengo
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
11:47Asian Tigers - American EaglesCANLI
11:05Moscow - SochiCANLI
10:30Sibirskie Medvedi - KubGTU KrasnodarCANLI
12:05Europa-pro - Amur-pro
12:35Zenit-pro - Erofey-pro
13:30Phoenix Fuel Masters - Talk 'N Text Tropang Texters
15:00Thang Long Warriors - Hanoi Buffaloes
15:00Fenerbahçe - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
16:00Burevestnik Jaroslav - Kupol-Rodniki
16:00Anadolu Basket - Samsunspor
17:15Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Supersonicos de Miranda - Cangrejeros de Monagas
18:00Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Final Gençlik
18:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - İstanbul Kemerburgaz
19:00Sloboda Uzice - Napredak Aleksinac
19:00Beograd - Novi Pazar
19:00Doğu Tennessee State Buccaneers - Abilene Christian Wildcats
19:30Nord - Koss
19:30Tapiolan Honka - Munkkiniemen Kisapojat
19:30MOSiR Krosno - Tychy
20:00Děčín - Ostrava
20:00Sonik-Puntamika - Skrljevo
20:00Znicz Basket Pruszkow - Gornik Walbrzych
20:00Politechnika Opolska - Wroclaw
20:00Vojvodina - Tamis Petrohemija Pancevo
20:00Navy Midshipmen - George Washington Colonials
20:00Nebraska Cornhuskers - McNeese State Cowboys
20:00Virginia Tech Hokies - Radford Highlanders
20:00Xavier Musketeers - Oakland Golden Grizzlies
20:30Pirot - Sloga Kraljevo
21:00Moron - Algeciras
21:00Dunav Stari Banovci - Radnicki Kragujevac
21:00Arkansas-Little Rock Trojans - Prairie View A&M Panthers
21:00Bryant Bulldogs - Stony Brook Seawolves
21:00Miami RedHawks - North Dakota Fighting Hawks
21:00Penn State Nittany Lions - Drexel Dragons
21:00Western Carolina Catamounts - Wilmington Seahawks
21:00Centrum Tigers Oslo - Kongsberg Miners
21:05Llaneros de Guarico - Diablos de Miranda
21:30Lugano Tigers - Monthey
21:30Virginia - Towson Tigers
21:45Starwings Basket Regio Basel - Nyon
22:00Capljina Lasta - Çelik
22:00Club Baloncesto Breogán - Tizona
22:00Illinois Fighting Illini - North Carolina A&T Aggies
22:00Kansas State Wildcats - Drake Bulldogs
22:00Maryland Terrapins - Dominion Monarchs
22:00Ohio State Buckeyes - Illinois State Redbirds
22:00Providence Friars - Fairfield Stags
22:00Saint Mary's Gaels - Memphis Tigers
22:00South Carolina State Bulldogs - Appalachian State Mountaineers
23:00Bradley Braves - Toledo Rockets
23:00Houston Cougars - Lamar Cardinals
23:00Nevada Wolf Pack - North Dakota State Bison
23:30UAB - Alcorn State Braves
23:30Guaiqueríes de Margarita - Bucaneros de La Guaira
00:30Memphis - St.Marys (S SPORT 2 HD)
20:00CSKA Moskova - Real Madrid Baloncesto
20:00CSKA Moskova - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
21:00Žalgiris - Zenit Saint-Petersburg
21:00Crvena zvezda - Anadolu Efes
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zalgiris Kaunas - Zenit Basket (beIN SPORTS HD 4)
22:00Alba Berlin - Khimki
22:05Maccabi Tel Aviv - Olimpia Milano
22:05Maccabi Fox - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
16:00Hollanda - İsveç (S SPORT 2 HD)
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe - Valencia
20:45Fenerbahçe Beko - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
11:50Muller, Dennis - Chtchetinine, E |N|CANLI
11:45Khomenko, Roman - Bazhinov, Yaros |N|CANLI
11:45Pavel Leonchik - Alex ChanCANLI
11:43Hursan - Semen SharlayCANLI
11:26Vadim Raitsov - GestCANLI
11:14Kalovelonis, Ma - Gerch, Lucas |N|CANLI
11:00Daniil Zhukovich - Andrey PasternakCANLI
11:00Evgeniy Lednev - Alexander PogrebnoyCANLI
10:45Aleksei Martynenko - Mikhail MullabaevCANLI
10:44Dmitriy Zaharkin - Sergey NovikovCANLI
10:32Alena Sergeychik - Ekaterina MakarovaCANLI
10:28Nikita Valentsev - Oleg MigachevCANLI
12:00Marco Bortolotti - Alcala Gurri
12:00Nicolas Alvarez Varona - Pedro Vives Marcos
12:00Tiago Cacao - Mathys Erhard
12:00Michal Mikula - Alexis Canter
12:00Tomas Jirousek - Yann Wojcik
12:00Facundo Diaz Acosta - Cezar Cretu
12:00Mircea-Alexandru Jecan - Naoki Tajima
12:00Petros Tsitsipas - Mateus Alves
12:00Timo Stodder - Choinski
12:00Vasil Kirkov - Lucas Catarina
12:00Danielle Daley - Sapfo Sakellaridi
12:00Miyabi Inoue - Silvia Ambrosio
12:00Sylvie Zund - Celia Cervino Ruiz
12:00Fabrizio Ornago - Arjun Kadhe
12:00Juan Bautista Otegui - Fermin Tenti
12:00Mariano Navone - Niels Visker
12:00Stefano Baldoni - Aldin Setkic
12:00Anastasia Nefedova - Salma Ziouti
12:00Jessie Aney - Zoziya Kardava
12:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Aouni
12:00Noel Saidenova - Ksenia Laskutova
12:00Andjela Jocovic - Yasmin Mansouri
12:00Bechri/Ibbou - Gram/Hatouka
12:00Vangelova/Michalitsch - Berberovic/Husaric
12:05Vadym Ursu - Tomas Vanko
12:30Mirza Basic - Bart Stevens
12:30Alina Michalitsch - Anna Ukolova
12:30Evtimova - Justine Bryson
12:30Lisa Ponomar - Manon Arcangioli
12:30Nefisa Berberovic - Vangelova
12:30Nour Gueblaoui - Eliessa Vanlangendonck
12:30Arribage/Droguet - Giacalone/Capecchi
12:30Henning/Schuetze - Bittoun Kouzmine/Kirkin
12:30Moraing/Moraing - Giacomini/Potenza
13:00Lantigua De La Nuez - Malene Helgo
13:00Guillermina Naya - Amanda Carreras
13:00Paula Ormaechea - Emeline Dartron
13:01Mintegi Del Olmo - Alice Rame
13:30Alberto Barroso Campos - Toledo Bague
13:30Alvaro Lopez San Martin - Mariano Alberto Hasenkopf
13:30Luca Van Assche - Diego Augusto Barreto Sanchez
13:30Filip Misolic - Lucas Palovic
13:30Marek Gengel - Frane Nincevic
13:30Adrian Andreev - Gerardo Lopez Villasenor
13:30Henry Patten - Mick Veldheer
13:30Lucas Miedler - Hazem
13:30Ryan Peniston - Matic Spec
13:30Sebastian Gima - Aristotelis Thanos
13:30Benjamin Dhoe - Mathias Klimovicz
13:30Erik Crepaldi - Alex Barrena
13:30Juan Pablo - Dalibor Svrcina
13:30Sayed - Anna Kubareva
13:30Barbora Matusova - Federica Prati
13:30Julia Garcia - Joelle Kissell
13:30Lexie Stevens - Diana Maria Mihail
13:30Aubane Droguet - Maria Bondarenko
13:31Bogdan Bobrov - Michal Novansky
14:00Nerman Fatic - Aziz Kijametovic
14:00Amal Gati - Olivia Gram
14:00Angelina Graovac - Wiem Boubaker
14:00Astrid Cirotte - Ines Ibbou
14:00Carole Monnet - Fatma Mornagui
14:00Chahd Berriri - Sebastianna Scilipoti
14:00Chiara Catini - Sina Herrmann
14:00Chiraz Bechri - Elena Milovanovic
14:30Leyre Romero Gormaz - Angela Fita Boluda
14:30Lucia Cortez Llorca - Katharina Gerlach
14:30Maelys Bougrat - Oksana Selekhmeteva
14:30Sofia Milatova - Andrea Lazaro Garcia
15:00Kenny de Schepper - Javier Barranco Cosano
15:00Marco Trungelliti - Felix Gill
15:00Kristof Minarik - Arthur Fery
15:00Otto Virtanen - Lukas Pokorny
15:00Yann Marti - Tobias Simon
15:00Jakub Paul - Michail Pervolarakis
15:00Jecan/Kirkov - Tajima/Shimabukuro
15:00Kodat/Paroulek - Arnaboldi/Ferrari
15:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Juan Bautista Torres
15:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Daniel Michalski
15:00Hania Abouelsaad - Lovric
15:00Helene Scholsen - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
15:00Lulu - Elina Avanesyan
15:00Zhibek Kulambayeva - Matilda Mutavdzic
15:00Gati/Guizani - Bryson/Graovac
15:01Timofey Skatov - Xavier Matas Ortega
15:05Adam El Mihdawy - Luis Patino
15:30Nini Gabriel Dica - Mats Hermans
15:30Andreea Amalia Rosca - Amiraghyan
15:30Linda Sevcikova - Magdalini Adaloglu
15:30Ghalia Guizani - Yuliya Hatouka
16:00Dmitry Popko - Roberto Quiroz
16:00Mohamed Safwat - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
16:00Dias/Ribeiro - Dutra Da Silva/Romboli
16:00Gerch/Caripi - Stodder/Strombachs
16:05Juan Pablo Ficovich - Pedro Sakamoto
16:30Martin Tiffon - Mathieu Perchicot
16:30Artem Dubrivnyy - Luigi Castelletti
16:30Petr Michnev - Panak
16:30Savriyan Danilov - Yannik Steinegger
16:30Martin/Hodkin - Cretu/Palosi
16:30Thanos/Tsitsipas - Willis/Harris
16:30Gatica/Pereira - Garcia Reboredo Montesdeoca/Suarez
16:30Koevermans/Lamens - Barnett/Nicholls
16:30Ormaechea/Ce - Berecoechea/Lantigua De La Nuez
17:00Vlad Victor Cornea - Petar Pjevcevic
17:00Barroso Campos/Winter Lopez - Zhu/Seateun
17:00Akler/Kimchi - Nepliy/Pavlou
17:00Meliss/Spigarelli - Delai/Colmegna
17:00Dembek/Liutarevich - Thirouin/Echargui
17:00Ghorbel/Ouakaa - Atmane/Coulibaly
17:00Raisma/Tamm - Mansouri/Martinez
17:00Zukas/Roveri Sidney - Weightman/Kachmazov
17:20Thiago Monteiro - Maxime Janvier
17:30Baez/Olivieri - M. Redlicki/Reese
18:00Daniel Elahi Galan Riveros - Inigo Cervantes Huegun
18:00Juan Manuel Cerundolo - Vitaliy Sachko
18:00Vives Marcos/Esteve Lobato - Gakhov/Lopez San Martin
18:00Gengel/Kalenichenko - Bergs/Virtanen
18:00Misolic/Nincevic - Lemstra/Lemstra
18:00Wojcik/Mikula - Karol/Novansky
18:30Gabriel Donev - Mert Alkaya
19:30Renzo Olivo - Roberto Carballes Baena
19:30Galdos/Mena - Kopriva/Merino
19:30Hidalgo/Sakamoto - Cuevas/Luz
19:30Kestelboim/Silva - Tseng/Uchida
19:30Knippling/Elias - Gomez-Herrera/Ortega-Olmedo
21:00Altamirano/Sachko - Jong/Sels
21:00Duran/Quiroz - Matos/Menezes
21:00Martinez/Meligeni Rodrigues Alves - Dougaz/Lock
21:00Gabashvili/Popko - Teisen Pereira/Tumasonis
21:30Velotti/Galan - Doumbia/Reboul
22:00Alejandro Tabilo - Nicolas Alvarez
23:30Olivo/Cerundolo - Roca Batalla/Cervantes Huegun

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac41.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac41.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.