Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac41.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
YAYIN 1YAYIN 2YAYIN 3
Rosenborg - Brann
compressexpand
08:40Vikings - CrusadersCANLI
08:34Bastion Minsk - Energetik MinskCANLI
08:28Munich - MerseysideCANLI
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
10:00Astana - Kaysar
11:00Taraz - Kaspiy
11:00Kızıljar - Ordabası
11:00Merani Martvili - Sioni Bolnisi
11:00Mash’al Mubarek - Navbahor Namangan
13:00Karşıyaka - Arhavispor
13:00Ofspor - Malatya Yeşilyurt
13:00Gençlerbirliği - Kırşehirspor
13:00Gençlerbirliği - Kırşehir Bld. (A Spor HD)
13:00Beijing Guoan - Melbourne Victory
13:00Tokyo - Shanghai Shenhua
13:15Kızılkum Zarafşon - Metallurg Bekabad
14:00Al-Karkh - Naft Al-Wasat
14:00AGMK - Andijan
14:00Ruvu Stars - Mbeya City
14:30Ankaraspor A.Ş. - Muğlaspor
14:30Hapoel Bueine - Haifa Robbie Shapiro
14:30Poprad - ŽP Šport Podbrezová
14:30ŠK Slovan II Bratislava - MŠK Žilina
14:45Maccabi Yafo Kabilyo - Hapoel Bikat Hayarden
15:00Şahter Karağandı - Jetısu
15:00Okjetpes - Tobol Kostanay
15:00Denizlispor - Turgutluspor
15:00Ludogorets - Sportist Svoge
15:00Denizlispor - Turgutluspor (A Spor HD)
15:05Al-Shoulla Al Kharj - Thuqbah
15:10Feiha - Jabalain
15:30Ohud Medina - Al-Ta'ee
16:00Bela Vista - Campo Grande
16:00Mosaset Al Bireh - Shabab Al Dhaheriya
16:00Naprijed Hreljin - Pazinka
16:00Naser Sporting Club - Fahaheel
16:00Coastal Union - Ihefu
16:00Polisi Tanzania - Mtibwa Sugar
16:00Real Frontera - Ureña
16:00Seoul - Chiangrai United
16:00Perth Glory - Ulsan Hyundai
16:30Club de Deportes Valdivia - Melipilla
16:30Arturo Fernandez Vial - Independiente de Caquenes
16:30Tacuarembó - Rocha
16:30SPAL - Monza Brianza 1912
17:00Fatih Karagümrük - Erok Spor
17:00Jamshedpur - Chennaiyin
17:00Fatih Karagümrük - Erokspor (A Spor HD)
17:25Khaleej Khor Fakkan - Draih
17:25Al-Sahel Al-Qatif - Najoom
17:50Al-Taawon - Al-Wahda Club Mecca
18:00Codru Lozova - Floresti
18:00U Craiova 1948 - Metaloglobus Bucureşti
18:00Koper - AŠK Bravo Publikum
18:30Salibikhaet - Al-Arabi SC Kuwait
18:45Juventud de Las Piedras - Central Español
19:00Adanaspor - Sakaryaspor
19:00Étoile Filante - ASEC Koudougou
19:00Narva Trans - Tallinna Kalev
19:00Legion Tallinna - Kuressaare
19:00Hilal Al-Quds - Thaqafi Tulkarem
19:00Lokomotiva - Hajduk Split
19:00Hapoel Haifa - Bnei Yehuda Tel Aviv
19:00Sport Boys Warnes - Ayacucho
19:00Adanaspor - Sakaryaspor (A Spor HD)
19:00Bursaspor - 1922 Konyaspor (A Spor HD)
19:00Waasland-Beveren - Oostende
19:30Cholet - Bastia-Borgo
19:30Ettifaq Dammam - Al-Fateh
20:00Kapfenberger - Avusturya Lustenau
20:00Red Star Saint-Ouen - Avranches
20:00Villefranche - Sète 34
20:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv
20:00Gorica - Mura 05
20:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
20:30Moroka Swallows - Kaizer Chiefs
20:45Eindhoven - Utrecht
20:55Krasnodar - Sevilla (beIN SPORTS HD 3)
20:55Rennes - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
20:55Krasnodar - Sevilla
20:55Stade Rennais - Chelsea
21:00Fenerbahçe - Sivas Belediye Spor
21:00Uerdingen 05 - Hallescher
21:00Verl - 1860 München
21:00Turkgucu Ataspor - Saarbrucken
21:00Waldhof Mannheim - Duisburg
21:00Wehen Wiesbaden - Meppen
21:00Carapebus - Mageense
21:00Ceres Rio de Janeiro - Barra Mansa
21:00Accra Hearts of Oak - Ashanti Gold
21:00Gillingham - Wimbledon
21:00Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa
21:00Chiasso - Neuchâtel Xamax
21:00Winterthur - Stade Lausanne-Ouchy
21:00Cerrito - Villa Española
21:00Fenerbahçe - Sivas Bld. (A Spor HD)
21:00Grenoble Foot 38 - Nancy
21:00Castellon - Alcorcón
21:00Girona - Málaga
21:00Rosenborg - Brann
21:15Club Universitario de Deportes - Carlos Stein
21:30Juventude - São Raimundo
21:30Associação Esportiva Tiradentes - Icasa
21:30Pacatuba - Crato
21:30Valletta - Sirens
22:00Accrington Stanley - Crewe Alexandra
22:00Burton Albion - Charlton Athletic
22:00Doncaster Rovers - Blackpool
22:00Ipswich Town - Hull City
22:00Milton Keynes Dons - Shrewsbury Town
22:00Peterborough United - Plymouth Argyle
22:00Portsmouth - Oxford United
22:00Rochdale - Northampton Town
22:00Swindon Town - Lincoln City
22:00Wigan Athletic - Bristol Rovers
22:00Barrow - Oldham Athletic
22:00Cheltenham Town - Cambridge United
22:00Crawley Town - Grimsby Town
22:00Exeter City - Colchester United
22:00Leyton Orient - Bradford City
22:00Mansfield Town - Harrogate Town
22:00Newport County - Walsall
22:00Salford City - Morecambe
22:00Scunthorpe United - Bolton Wanderers
22:00Southend United - Forest Green Rovers
22:00Stevenage - Port Vale
22:00Tranmere Rovers - Carlisle United
22:00Gateshead - Gloucester City
22:00Altrincham - Bromley
22:00Barnet - Hartlepool United
22:00Wrexham - Sutton United
22:00Dumbarton - Falkirk
22:00C. A. Cerro - Rentistas
22:00Club Plaza Colonia de Deportes - Penarol
22:00Danubio - Club Atlético Boston River SAD
22:00Luton Town - Birmingham City
22:00Queens Park Rangers - Rotherham United
22:00Stoke City - Norwich City
22:00Wycombe Wanderers - Huddersfield Town
22:00Heart of Midlothian - Alloa Athletic
22:00Hibernian - Johnstone
22:25Sturm Graz - Wacker Innsbruck
22:30Paraná Clube - Guarani
22:45Orléans - Boulogne
22:45Bath City - Dulwich Hamlet
22:45Dorking Wanderers - Oxford City
22:45Tonbridge Angels - Braintree Town
22:45Darlington - Bradford Park Avenue
22:45Farsley Celtic - Chester
22:45Kettering Town - Guiseley
22:45Kidderminster Harriers - Alfreton Town
22:45Leamington - Fylde
22:45Cliftonville - Ballymena United
22:45Linfield - Glentoran Belfast United
22:45Barnsley - Brentford
22:45Preston North - Blackburn Rovers
23:00Universitario - Sporting San Miguelito
23:00Deportivo Binacional - Atletico Grau
23:00Paris Saint Germain - Leipzig (beIN SPORTS HD 2)
23:00Manchester United - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
23:00Lazio - Zenit (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Juventus - Ferencvaros (beIN SPORTS HD 4)
23:00Dinamo Kiev - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
23:00B.Dortmund - Club Brugge (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Borussia Dortmund - Club Brugge
23:00Dynamo Kyiv - Barcelona
23:00Juventus - Ferencvárosi
23:00Manchester United - İstanbul Başakşehir
23:00Paris Saint-Germain - Leipzig
23:00Lazio - Zenit Saint Petersburg
23:00Bournemouth - Nottingham Forest
23:15América - Albion Montevideo
23:30Cusco - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
23:30Lugo - Real Oviedo
00:00Barnechea - Deportes Magallanes
00:00Club de Deportes Santa Cruz - San Marcos de Arica
00:00Deportivo Lara - Deportivo La Guaira
01:00Nadogo - Dreketi
01:15Associação Atlética Ponte Preta - Oeste Futebol Clube
01:15Maceio - Operario Ferroviario
01:15Confianca - Cuiabá Esporte Clube
01:15Bajai - Union de Santa
01:15Ñublense - Rangers
01:15Paranaense - River Plate (S SPORT HD)
01:15Clube Atlético Paranaense - Club Atlético River Plate
01:15Liga Deportiva Universitaria de Quito - Santos
01:30Club Atlético Villa Teresa - Rampla Juniors
02:00Toronto - Nashville
02:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
03:00Lautoka - Navua
03:00Academia Puerto Cabello - Atlético Venezuela
03:30Club Atlético Vélez Sársfield - Deportivo Cali
03:30Racing Club - Flamengo (S SPORT HD)
03:30Racing Club de Avellaneda - Flamengo Regatas
03:45Racing Club de Montevideo - Club Atletico Atenas
04:00Philadelphia Union - England Revolution
04:00Herediano - Real Estelí
05:00Ba - Rewa
06:15Alajuelense - San Francisco
06:30Seattle Sounders - Los Angeles
07:00Suva - Nadi
09:30Labasa - Nasinu
11:45Bangkok - Inter Bangkok
11:45Grakcu Sai Mai United - North Bangkok Üniversitesi
11:45Prime Bangkok - Force Welfare Department
11:45Samut Prakan Customs United - Royal Thai Army
12:00Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka
12:00Chamchuri United - Kasem Bundit Üniversitesi
12:30Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
13:00Albirex Niigata - Ehime
13:00Fagiano Okayama - Tochigi
13:00Kyoto Sanga - Ventforet Kofu
13:00Mito HollyHock - Giravanz Kitakyushu
13:00Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa
13:00Renofa Yamaguchi - United Ichihara Chiba
13:00Thespakusatsu Gunma - Omiya Ardija
13:00Tokushima Vortis - Machida Zelvia
13:00V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga
13:00Casa Pia - Nacional da Madeira
13:00Y.Malatyaspor - Etimesgut Bld. (A Spor HD)
13:00Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
13:00Oita Trinita - Cerezo Osaka
13:00Yokohama - Shimizu S-Pulse
13:30Pegasus - Resources Capital
13:30Júbilo Iwata - Ryūkyū
13:30Sagan Tosu - Vegalta Sendai
13:30Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima
14:00MOIK Baku - Qarabağ
14:00Real Madrid C.F. - Atlético Baleares
14:00Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
14:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons
14:00Nonthaburi United - Siam
14:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Nizhniy Novgorod
14:30Puszcza Niepołomice - Nieciecza
14:30Tatran Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov
14:30Muangnont Bankunmae - Thonburi United
14:45Albirex Niigata Singapore - Courts Young Lions
14:45Balestier Khalsa - Tanjong Pagar United
14:45Geylang International - Lion City Sailors
14:45Hougang United - Tampines Rovers
15:00Hatayspor - Karacabey Bld. (A Spor HD)
15:00Blansko - Hradec Kralove
15:00Drita Bogovinje - Labunishta
15:00Skopje - Ohrid
15:00Veleshta - Gostivar
15:00Siófok - Aqvital Csakvar
15:00Szolnoki MÁV - Békéscsaba 1912 Előre
15:00Strømmen - Stjørdals-Blink
15:00Cracovia - Sokol Sieniawa
15:00Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Kraśnik
15:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
15:00Gwarek - Warta Gorzow
15:00Comuna Recea - Pandurii Targu
15:00Aerostar Bacau - Poli Timisoara
15:00Slatina - ACSF Vointa Turnu Magurele
15:00Dunărea Călărași - Mioveni
15:00Ripensia Timisoara - Farul Constanța
15:00Viitorul Pandurii Targu - Concordia Chiajna
15:00Alania Vladikavkaz - Yenisey Krasnoyarsk
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Orenburg
15:30Prostějov - Ústí nad Labem
15:30Dukla Prague - Chrudim
15:30Graffin Vlašim - Vysočina Jihlava
15:30Fotbal Třinec - Taborsko
15:30Varnsdorf - Viktoria Zizkov
15:30Lisen - Slavoj Vysehrad
15:30Dugopolje - Dinamo Zagreb
15:30Opatija - Inter Zapresic
15:30Rudeš - Hajduk Split
15:30Happy Valley AA - Eastern Sports Club
15:30Marekh Port Said - Nojom Al Mostabel
15:30Zarqa - Tanta
15:30Daklyeh - Al-Nasr Kahire
15:30Masr - Qanah
15:30Gomhoreyet Shebeen - Sers Elyan
15:30Petrojet - Coca Cola
15:30Pharco - Raja Marsa Matruh
15:30Tersana - Seka El Hadid
15:30Tabor Sežana - Domžale
15:40Gohar - Foolad Khuzestan FutbolClub
15:45Esteghlal - Machine Sazi
15:50Saipa - Nassaji Mazandaran
16:00Aluminium Arak - Rafsanjan
16:00Yarmouk Kuwait - Jahra SC Kuwait
16:00Unión San Felipe - Cobreloa
16:00Kagera Sugar - Biashara United Mara
16:00Mwadui - Gwambina
16:00Akron Tolyatti - Spartak Moskova
16:00Dynamo Bryansk - Chertanovo Moskova
16:00Fakel Voronezh - Veles Moskova
16:00İrtiş Omsk - Tom Tomsk
16:30Empoli - Brescia Calcio
16:30Parma - Cosenza Calcio
16:30Bisceglie 1913 Don - Monopoli
17:00Gaziantep FK - Serik Bld. (A Spor HD)
17:00Real Avilés - Navarro
17:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
17:00Mantova - Atletico Arezzo
17:00Città di Palermo - Turris Calcio
17:00Vibonese Calcio - Foggia Calcio
17:00Giana Erminio - Piacenza Calcio 1919
17:00Calcio Como - Olbia Calcio
17:00Lucchese - AlbinoLeffe
17:00Pergolettese 1932 - Pro Vercelli 1892
17:00Elana Toruń - Gornik Konin
17:30Volgar Astrakhan - SKA-Khabarovsk
17:45Real Betis - Real Murcia
18:00Águilas - EDMF Churra
18:00Larnaca - Limassol
18:00Ermis Aradippou - Salamis Famagusta
18:00APOEL - Doxa Katokopias
18:00Estrela da Amadora - Oriental Dragon
18:00Petrolul Ploiești - Gloria Buzău
18:00Krylia Sovetov - Chaika Peschanokopskoye
18:15Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
18:30Olot - Barcelona
18:30Al-Salmiya - Kuwait
18:30Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Antalyaspor - Pendikspor (A Spor HD)
19:00Istra 1961 - Osijek
19:00Marino de Luanco - Real Valladolid
19:00Villarreal CF - Alcoyano
19:00Ironi Sport Hadera - Bnei Sakhnin
19:00Kluczbork - Stal Brzeg
19:00Wikielec - Polonia Warszawa
19:00Celje - Maribor
19:00Azam - Young Africans
19:00Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:00Torpedo Moskova - Krasnodar
19:15Austria Wien - Hartberg
19:30Bologna 1909 - Spezia Calcio
19:30Cagliari Calcio - Hellas Verona
19:30Udinese Calcio - Fiorentina
19:30Udinese - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:30Al-Markhiya Sports Club - Muaither
19:40Widzew Łódź - Legia Warsaw
20:00Ashdod - Maccabi Netanya
20:00Debreceni - Szentlorinc
20:00Ajka - Dorogi
20:00Pécsi - DEAC
20:00Szeged 2011 - Győri
20:15Basel - Lausanne-Sport
20:55Borussia Monchengladbach - Shakhtar Donetsk
20:55Olympiacos - Manchester City
21:00Sporting de Gijón - Sabadell
21:00Las Palmas - Mirandés
21:00Ç.Rizespor - Uşakspor (A Spor HD)
21:00Kaiserslautern - Lübeck
21:00Magdeburg - Hansa Rostock
21:00Dynamo Dresden - SpVgg Unterhaching
21:00Bayern Munich - Ingolstadt 04
21:00Viktoria Köln - Zwickau
21:00Arenas Club de Getxo - Leioa
21:00Lleida Esportiu - Llagostera
21:00Deportivo Linares - Granada CF
21:00Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva
21:00Lens - Nantes
21:00Real Zaragoza - Rayo Vallecano
22:00Middlesbrough - Derby County
22:00Millwall - Reading
22:00Hamilton Academical - Aberdeen
22:00Club Olímpico de Totana - Minerva
22:00Lenense - Caudal Deportivo
22:00Santutxu - Real Sociedad
22:00Defensor Sporting - Deportivo Maldonado
22:25First Vienna - Rheindorf Altach
22:30Sligo Rovers - Derry City
22:45Bristol City - Watford
22:45Coventry City - Cardiff City
22:45Swansea City - Sheffield Wednesday
23:00Real Santander - Deportivo Pasto
23:00Braga - Merelinense
23:00Ajax - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova
23:00Bayern Munich - Bull Salzburg
23:00Internazionale Milano - Real Madrid
23:00Liverpool - Atalanta
23:00Olympique de Marseille - Porto
23:30Fuenlabrada - Ponferradina
23:30Cartagena - Mallorca
01:15Delfin - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Independiente del Valle - Club Nacional Montevideo
01:15Delfin Sc - Palmeiras (S SPORT HD)
01:15Club Bolívar - Club Atlético Lanús
03:30Club Libertad - Club Jorge Wilstermann
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
03:30Centro Atlético Fénix - Independiente Avellaneda
03:30Coquimbo Unido - Sport Huancayo
13:00BB Erzurumspor - Ankara Demir (A Spor HD)
15:00Kasımpaşa - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
16:00Torino - Virtus Entella
17:00Kayserispor - Hekimoğlu (A Spor HD)
17:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj
18:00Club Comerciantes Unidos - Sport Chavelines Juniors
19:00Sampdoria - Genoa
19:00Sampdoria - Genoa (TRT Spor HD)
19:00Konyaspor - Manisa FK (A Spor HD)
19:00Olimpija Ljubljana - Aluminij
19:30Rapid București - Resita
20:15Coopsol - Santos
20:30Viborg - Silkeborg
20:55Molde - Arsenal
20:55CSKA Moskova - Feyenoord
20:55CSKA Sofia - Young Boys
20:55Braga - Leicester City
20:55Wolfsberger - Dinamo Zagreb
20:55Karabağ - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sparta Prague - Celtic
20:55Athens - Zorya Luhansk
20:55Slovan Liberec - Hoffenheim
20:55Gent - Crvena Zvezda
20:55Karabağ - Sivasspor
20:55LASK Linz - Royal Antwerp
20:55Lille - Milan
20:55Maccabi Tel Aviv - Villarreal
21:00Leganés - Espanyol
21:00Logroñés - Albacete Balompié
21:00Göztepe - Kırklarelispor (A Spor HD)
22:30Juan Aurich - Molinos El Pirata
22:45Barrow - Wimbledon
23:00Alkmaar - Real Sociedad
23:00Bayer 04 Leverkusen - Hapoel Be'er Sheva
23:00Cluj - Roma
23:00Dundalk - Rapid Wien
23:00Granada - Omonia
23:00Nice - Slavia Prague
23:00Eindhoven - PAOK
23:00Rangers - Benfica
23:00Napoli - Rijeka
23:00Standard Liège - Lech Poznań
23:00Tottenham Hotspur - Ludogorets 1945
23:30Almería - Tenerife
00:45Unión Comercio - Deportivo Cultural Santa Rosa
01:15River Plate Montevideo - Club Deportivo Universidad Católica
03:15Club Sport Alianza Atlético Sullana - Union Huaral
03:30Club Guaraní - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Guarani - Gremio (S SPORT HD)
03:30Defensa y Justicia - Vasco da Gama
03:30Junior de Barranquilla - Union La Calera
19:00Znicz Pruszków - Skra Czestochowa
19:30Ankaragücü - Trabzonspor
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:40Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
19:40Miedz Legnica - Odra Opole
20:00Šibenik - Slaven Belupo
20:00Lviv - Mariupol
20:00Pardubice - Sigma Olomouc
20:00Wisła Płock - Cracovia
20:30Dornbirn 1913 - Liefering Salzburg
20:30Avusturya Wien - Lafnitz
20:30Horn - Grazer
20:30Kapfenberger - Amstetten
20:30Helsingør - Fremad Amager
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
20:45FC - Breda
20:45Cambuur - Den Bosch
21:00Kolding - Vendsyssel
21:00Randers - Odense Boldklub
22:00Újpest - Paksi
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:45Fleetwood Town - Sunderland
22:45Notts County - Wealdstone
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Volendam - Almere City
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Helmond Sport - Eindhoven
23:00Real Valladolid - Levante
23:00ChievoVerona - Lecce
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
08:20Dragons - Golden LionsCANLI
08:50Spartak-pro - Dinamo-pro
09:20SKIF-pro - Lokomotiv-pro
12:05Amur-pro - Erofey-pro
12:35Europa-pro - Zenit-pro
14:00Lokomotiv Kuban - Moskova
14:30Zenit Saint-Petersburg - Runa Moscow
15:00Saigon Heat - Cantho Catfish
15:30Novosibirsk - Uralmash
18:00Kupol-Rodniki - Burevestnik Jaroslav
19:00Velika Gorica - Hermes Analitica
19:30ETHA Engomis - APOP
20:00Ramat Hasharon - Maccabi Ashdod
20:00Ironi Ramat - Elitzur Yavne
20:00Elizur Ashkelon - Hapoel Ramat
20:002B Control Trapani - Novipiu Casale Monferrato
20:00Zlatibor - Kolubara LA 2003
20:30Hapoel Hevel Modiin - Hapoel Acre
20:30Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Afula
21:04Fryshuset - KFUM Nässjö
23:00Orlandina Basket - Derthona Basket
01:30Nacional Montevideo - Atletico Aguada
03:35Club Trouville - Urunday Universitario
15:00Fenerbahçe - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:15Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
19:00Doğu Tennessee State Buccaneers - Abilene Christian Wildcats
20:00Xavier Musketeers - Oakland Golden Grizzlies
21:00Miami RedHawks - North Dakota Fighting Hawks
21:00Penn State Nittany Lions - Drexel Dragons
21:00Western Carolina Catamounts - Wilmington Seahawks
22:00Kansas State Wildcats - Drake Bulldogs
22:00Maryland Terrapins - Dominion Monarchs
22:00Providence Friars - Fairfield Stags
00:30Memphis - St.Marys (S SPORT 2 HD)
20:00CSKA Moskova - Real Madrid Baloncesto
21:00Žalgiris - Zenit Saint-Petersburg
21:00Crvena zvezda - Anadolu Efes
22:00Alba Berlin - Khimki
22:05Maccabi Tel Aviv - Olimpia Milano
16:00Hollanda - İsveç (S SPORT 2 HD)
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe - Valencia
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
08:11Vladimir Sandrkin - Arseniy MolkovCANLI
08:08Maria Kozlova - Daria MikhaylovaCANLI
08:00Hursan - Daniil IschenkoCANLI
08:00Vladimir Pavlovic - Anton NaidanovCANLI
08:00Roman Kivgilo - Georgiy SlepininCANLI
08:00Yevgeny Kramarenko - Aleksandr PatselyaCANLI
07:51Vladislav Davidov - Marsel KurmaevCANLI
07:45Alexander Kremnev - Alexey KremnevCANLI
07:30Ilgar Akchurin - Semyon RakovCANLI
07:15Ruslan Lavrentiev - GestCANLI
07:05Anastasia Rafalskaya - Kseniya SavenkavaCANLI
09:00Daria Gavrilova - Belinda Woolcock
09:30Tristan Schoolkate - Dane Sweeny
10:30Oana Gavrila - Sada Nahimana
10:30Oleksandra Oliynykova - Darja Vidmanova
10:30Aouni - Midori Castillo Meza
10:30Clara Vlasselaer - Amira Badawi
10:30Erika Andreeva - Salma Ziouti
10:30Marie Mettraux - Hania Abouelsaad
10:30Damien Wenger - Louroi Martinez
10:30Ignacio Monzon - Niels Visker
10:30Campbell Salmon - William
11:00Shalimar Talbi - Anita Husaric
11:00Naiktha Bains - Lara Walker
12:00Antoine Cornut-Chauvinc - Pablo Alemany
12:00Ivan Gakhov - Maxime Hamou
12:00Jarmo Perez Wienese - Lilian Marmousez
12:00Melania Delai - Verena Meliss
12:00Mell Elizabeth Reasco Gonzalez - Dimitra Pavlou
12:00Jessie Aney - Hala Fouad
12:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Stefano Baldoni
12:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Sidane Pontjodikromo
12:00Mariano Navone - Adham Gaber
12:00Simon Beaupain - Juan Ignacio Alcalde
12:16Mintegi Del Olmo - Nahia Berecoechea
12:16Vedder - Maelys Bougrat
12:16Guillermina Naya - Helene Pellicano
12:16Sofia Milatova - Rebeca Pereira
12:30Alina Michalitsch - Anna Ukolova
13:30Patael - Nicolas Moreno De Alboran
13:30Francisco Andreu Garcia - Giovanni Mpetshi Perricard
13:30Georgia Andreea Craciun - Eliz Maloney
13:30Ambrosio/Cervino Ruiz - Inoue/Koshiishi
13:30Borovinskaya/Kissell - Avanesyan/Kubareva
13:30Vlasselaer/Mettraux - Mutavdzic/Schneider
13:30Ziouti/El Aouni - Murta/Stevens
13:30Monzon/Tenti - Peranamallur/Chilakalapudi
13:30Nikles/Sanchez Jover - Aranzabal/Portmann
13:30Otegui/Paz - Wenger/Martinez
13:30Amal Gati - Olivia Gram
13:30Aubane Droguet - Maria Bondarenko
13:30Evtimova - Justine Bryson
13:30Nefisa Berberovic - Vangelova
13:46Emeline Dartron - Adithya Karunaratne
14:00Nerman Fatic - Yanki Erel
14:00Vlad Victor Cornea - Mert Alkaya
14:00Monsonis Uso/Sansano - Zhu/Seateun
14:00Gavrila/Oliynykova - Svatikova/Hrabalova
14:00Andjela Jocovic - Yasmin Mansouri
14:00Carole Monnet - Fatma Mornagui
14:00Ghalia Guizani - Yuliya Hatouka
14:30Gabriela - Suzan Lamens
14:30Maria Gutierrez Carrasco - Marta Custic
14:31Angela Fita Boluda - Jantje Tilbuerger
15:00Karatantcheva/Christofi - Delai/Colmegna
15:00Nefedova/Ortenzi - Fouad/El Sayed
15:00Beaupain/Dhoe - Michalski/Ornago
15:00Harris/Harris - Sureshkumar/Chandrashekar
15:00Maggioli/Svrcina - Crepaldi/Setkic
15:30Gabriel Donev - Rrezart Cungu
15:30Adaloglou/Nikolopoulou - Meliss/Spigarelli
15:30Nour Gueblaoui - Eliessa Vanlangendonck
16:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Benjamin Lock
16:00Matheus Pucinelli De Almeida - Kaichi Uchida
16:00Orlando - Thiago Seyboth Wild
16:00Pavel Nejedly - David Poljak
16:00Anastasia Zarytska - Alexandra Eala
16:30Danylo Kalenichenko - Luca Nardi
16:30Leandro Riedi - Zizou Bergs
17:00Sebastian Baez - Chun Hsin Tseng
17:00Colas-Sanchez/Perez Wienese - Barranco Cosano/Roglan
17:00Gakhov/Lopez San Martin - Cornut-Chauvinc/Hamou
17:00Bechri/Ibbou - Gram/Hatouka
17:00Gati/Guizani - Bryson/Graovac
17:00Vangelova/Michalitsch - Berberovic/Husaric
17:30Peter Fajta - Christopher Heyman
17:30Denolly/Ionel - Brouwer/Veldheer
17:30Irene Burillo Escorihuela - Marina Bassols Ribera
18:00Facundo Mena - Roberto Carballes Baena
18:00Jesper De Jong - Collin Altamirano
18:00Sitak/Escobar - Alvarez/Jarry
18:00Camilo Ugo Carabelli - Emilio Gomez
18:00Thiago Monteiro - Gastao Elias
18:00Christian Lindell - Joao Lucas Reis Da Silva
18:30Luka Pavlovic - Nini Gabriel Dica
18:31Garcia Reboredo Montesdeoca/Suarez - Kostyuk/Nunez
19:00Krawcewicz/Panak - Weindl/Schnaitter
19:00Palovic/Pokorny - Minarik/Fekete
19:00Girelli/Cortez Llorca - Koevermans/Lamens
19:00Vedder/Gutierrez Carrasco - Zarytska/Helgo
19:30Federico Coria - Mario Vilella Martinez
19:30Oriol Roca Batalla - Pedja Krstin
19:30Thiago Agustin Tirante - Pedro Sousa
19:30Frederico Ferreira Silva - Aziz Dougaz
19:30Thomaz Bellucci - Teimuraz Gabashvili
20:30Dias/Ribeiro - Dutra Da Silva/Romboli
20:30Jermar/Pospisil - Michnev/Poljak
21:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Joao Pedro Sorgi
21:30Guinard/Safwat - M. Redlicki/Reese
22:00Jelle Sels - Francisco Cerundolo
22:00Juan Pablo Patino-Samudio - Sadio Doumbia
22:00Andrej Martin - Alejandro Tabilo
23:30Malla/Echazu - Tirante/Cerundolo
10:30Anna Ureke - Zoziya Kardava
10:30Sayed - Anna Kubareva
10:30Barbora Matusova - Federica Prati
10:30Diana Shnaider - Ines Murta
10:30Helene Scholsen - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
10:30Julia Garcia - Joelle Kissell
10:30Lulu - Elina Avanesyan
10:30Zhibek Kulambayeva - Matilda Mutavdzic
11:00Adrian Andreev - Gerardo Lopez Villasenor
11:00Hanwen - Gijs Brouwer
11:00Jiri Lehecka - Saki Imamura
11:00Lucas Miedler - Hazem
11:00Natan Rodrigues - Shimabukuro
11:00Nicholas David Ionel - Corentin Denolly
11:00Petros Tsitsipas - Mateus Alves
11:00Vasil Kirkov - Lucas Catarina
11:00Martina Colmegna - Eleni Christofi
11:00Gerch/Caripi - Stodder/Strombachs
11:00Jecan/Kirkov - Tajima/Shimabukuro
11:00Kodat/Paroulek - Arnaboldi/Ferrari
11:00Martin/Hodkin - Cretu/Palosi
11:00Miedler/Oberleitner - Ansari/Johns
11:00Thanos/Tsitsipas - Willis/Harris
11:00Benjamin Dhoe - Mathias Klimovicz
11:00Erik Crepaldi - Alex Barrena
11:00Fabrizio Ornago - Arjun Kadhe
11:00Juan Pablo - Dalibor Svrcina
11:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Daniel Michalski
11:00Sherif Makhlouf - Emiliano Maggioli
11:00Aziz Ouakaa - Luca Potenza
11:00Daniele Capecchi - Terence Atmane
11:00Eliakim Coulibaly - Michal Dembek
11:00Matias Franco Descotte - Louis Tessa
11:00Mats Rosenkranz - Kristjan Tamm
11:00Moez Echargui - Luca Giacomini
11:00Mousa Alkotop - Ergi Kirkin
11:00Pierre Delage - Mathias Zukas
11:00Skander Mansouri - Colin Sinclair
11:00Angelina Graovac - Wiem Boubaker
11:00Astrid Cirotte - Ines Ibbou
11:00Chahd Berriri - Sebastianna Scilipoti
11:00Chiara Catini - Sina Herrmann
11:00Chiraz Bechri - Elena Milovanovic
11:00Lisa Ponomar - Manon Arcangioli
12:00Marco Trungelliti - Felix Gill
12:00Martin Tiffon - Mathieu Perchicot
12:00Jonas Forejtek - Lucas Palovic
12:00Otto Virtanen - Lukas Pokorny
12:00Bondarenko/Scilipoti - Evtimova/Monnet
12:00Jocovic/Milovanovic - Catini/Cirott
13:45Lantigua De La Nuez - Malene Helgo
13:45Lucia Cortez Llorca - Katharina Gerlach
15:00Gengel/Kalenichenko - Bergs/Virtanen
15:00Misolic/Nincevic - Lemstra/Lemstra
15:00Wojcik/Mikula - Karol/Novansky
15:00Arribage/Droguet - Giacalone/Capecchi
15:00Henning/Schuetze - Bittoun Kouzmine/Kirkin
15:00Moraing/Moraing - Giacomini/Potenza
15:00Raisma/Tamm - Mansouri/Martinez
15:00Zukas/Roveri Sidney - Weightman/Kachmazov
15:00Ghorbel/Ouakaa - Atmane/Coulibaly
17:00Duran/Quiroz - Matos/Menezes
17:00Hidalgo/Sakamoto - Cuevas/Luz
17:00Martinez/Meligeni Rodrigues Alves - Dougaz/Lock
17:00Gabashvili/Popko - Teisen Pereira/Tumasonis
17:00Kestelboim/Silva - Tseng/Uchida
17:00Knippling/Elias - Gomez-Herrera/Ortega-Olmedo
18:00Velotti/Galan - Doumbia/Reboul
21:00Altamirano/Sachko - Jong/Sels
21:00Galdos/Mena - Kopriva/Merino
21:00Olivo/Cerundolo - Roca Batalla/Cervantes Huegun

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac41.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac41.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.